با سلام

توضیحات آموزشی بند به بند وظایف نقشه بردار تونل

تصور کنید که الان کار نقشه برداری یک تونل به شما پیشنهاد می شود شما که تجربه تونل ندارید

بنابراین خیلی اعتماد به نفس داشته باشید میگید من اصول نقشه برداری رو می دانم اما تونل کار نکردم یه چند روز بیام راه می افتم.

طرف مقابل در مورد راهسازی و کارهای روی زمینی شاید این حرف شما را قبول کند اما در مورد تونل نخواهد پذیرفت و اگر قبول کند  در صورتی می پذیرد که شما به عنوان نیروی کمکی و یا نیروی دوم مشغول شوید و لاجرم حقوق شما را تا جایی که امکان دارد کم خواهد کرد.

اولین نکته در مورد اینکه با خواندن این مطالب از تونل ترسی نداشته باشیم این هست که بنا نیست شما به محض ورودتان به کارگاه تونل همه مواردی که در فهرست زیر آمده است  را ازتون بخوان بلکه خیلی نرم و آهسته در حین کار به هر یک از بندهای وظایف مهندس نقشه برداری خواهید رسید پس فرصت برای کسب اطلاعات و آمادگیهای لازم را دارید جدا از اون من اینجا در کنارتون هستم پس دیگه خواهشا ترسی نداشته باشید و با اعتماد به نفس کامل همراه با پشت کار زیاد(اهمیت دادن به و براش وقت گذاشتن و پرس و جو کردن) موفق خواهید شد هیچکس روز اول نقشه برداری رو بلد نبوده .

من به واسطه اینکه یک نقشه بردارم و همین دغدغه های  شما را داشته ام یک روز بدون کمترین آمادگی از نحوه کار نقشه برداری تونل هنگامی که مشغول انجام توپوگرافی کوهستان 200 هکتاری بودم که . 

قیمت: 7000 تومان  

نوع فایل: pdf  

صدا: .

کیفیت:  

مدت: . دقیقه 

حجم: 1/20 MB

تاریخ انتشار: شنبه 97/07/14 ارسنجان

در صورت مواجه شدن با مشکل:  از طریق  "وات ساپ" یا   arsenjani@

09177285057 ارسنجانی

دانلود 

جزوه نقشه برداری اجرایی تونل و فهرست وظایف مهندس نقشه بردار تونل همراه با

توضیحات و تصاویر متعدد

فیلم آموزش نقشه برداری و ترسیم آبرو یا پل مطابق با نقشه های تیپ نشریه 292

امکان پاسخ گویی متاسفانه وجود نداشت

فیلم آموزشی تخلیه دوربین نقشه برداری و آماده سازی نقاط جهت آپلود به دوربین نقشه برداری

تونل ,نقشه ,برداری ,کار ,  ,یک ,نقشه برداری ,بردار تونل ,در مورد ,نقشه بردار ,برداری رو ,نقشه برداری اجرایی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ النا جان مترجمی زبان ترکی استانبولی کتاب بابای پولدار بابای بی پول پایگاه مردمی اطلاع‌رسانی دکتر عسکر جلالیان موزیک منز پلی آلومینیوم کلراید اطلاعات و مقالات مفید و جدید در مورد خواص انواع آجیل، خشکبار و... مبل خونه ساند کلود خرید جزوات و فایل های دانشگاهی